Ogłoszenia duszpasterskie 7 kwietnia 2019 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

7 kwietnia 2019 r. 

  1. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: o 17.00 dzieci, o 17.30 dorosłych.
    W niedzielę zaś zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.30.

  2. W piątek, 12 kwietnia o godzinie 19.00 zapraszamy na wielkopostny koncert pt. „Gorzkie Żale – pieśń jedności z Chrystusem Cierpiącym”, w wykonaniu: Ks. Andrzeja Daniewicza SAC, Pani Małgorzaty Orzechowskiej, Pana Łukasza Giergiela.

  3. Dzieci, które chcą wziąć udział w procesji rezurekcyjnej i dziewczynki do sypania kwiatków, zapraszamy na spotkanie z siostrą Małgorzatą w niedzielę, 14 kwietnia po Mszy Św. dla dzieci, do salek katechetycznych. Zachęcamy do przynoszenia ususzonych kwiatków.

  4. W Niedzielę Palmową, 14 kwietnia serdecznie zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po naszym osiedlu. Rozpoczynamy po mszy o 18.00 w kościele i kończymy przed kościołem około 20.00. Można ze sobą wziąć świece. Tego dnia dzieci z naszej parafii będą rozprowadzać palmy.

  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję PACZKA WIELKANOCNA. Paczki można już znosić do zakrystii, ewentualnie do kancelarii. Zwracamy się do wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę akcję i pomóc nam roznieść prezenty. Kierujemy swoją prośbę do harcerzy, młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, studentów. Można zgłaszać się do zakrystii i zostawić kontakt do siebie.
     
  6. Ks. Przemek Krawiec zaprasza na rekolekcje dla małżeństw i osób doświadczających trudności w małżeństwie. Rozpoczynamy już dziś, 7 kwietnia, Mszą o godzinie 20.00, zakończenie w środę 10 kwietnia. W poniedziałek, wtorek i środę w ramach rekolekcji zapraszamy na Mszę o godzinie 18.00 i konferencję po Mszy.

Zapowiedzi przedślubne

Mariusz SEMCZUK

Kawaler parafia tutejsza

Kinga BRYL                                           zap. II

Panna parafia tutejsza

Wszystkim życzymy prawdziwego ducha umartwień i autentycznej Bożej mocy do walki z pokusami tego świata. Niech Bóg Wam wszystkim Błogosławi. 

 Duszpasterze