Ogłoszenia duszpasterskie 27 stycznia 2019 r.

III Niedziela zwykła

27 stycznia 2019 r.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych w domach z komunią św. a w sobotę zapraszamy na godz. 10.00 na Mszę św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Maryi.

  2. W sobotę, 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego; jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcamy w tym dniu do modlitwy za osoby Bogu poświęcone. Msze święte odprawiane będą jak w tygodniu(dodatkowa Msza o 10.00).

  3. W przyszłą niedzielę spotkanie Róż Różańcowych o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

  4. Zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, w których mogą uczestniczyć wyłącznie pary narzeczonych. Odbędą się one w sali konferencyjnej Domu Księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie. Trwać będą przez cztery kolejne soboty począwszy od 2 marca 2019 r. w godzinach 9.00 – 13.00 (w trakcie przewidziana jest przerwa na kawę). Nauki prowadzić będzie zespół składający się z księdza, psychologa, pary małżeńskiej oraz doradcy życia rodzinnego.

    Zapisy rozpoczną się w lutym przez formularz zgłoszeniowy, który pojawi się na stronie Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej www.sitis.org.pl.

    Więcej informacji pod nr telefonu 884 957 453.

 

Niech Wszechmogący Bóg błogosławi Was wszystkich, a Maryja wyprasza potrzebne łaski!

Duszpasterze