Ogłoszenia duszpasterskie 30 grudnia 2018 r.

Niedziela Świętej Rodziny 

30 grudnia 2018 r.

  • Dziś przypada Niedziela Świętej Rodziny i jest to ostatnia niedziela miesiąca i Starego Roku. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok jutro, 31 grudnia o 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00.

  • W Nowy Rok 1 stycznia nie będzie Mszy św. o godzinie 7.30, pozostałe godziny Mszy jak w każdą niedzielę.

  • Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w środę, 2 stycznia. Przychodzimy do domów z modlitwą i błogosławieństwem, które mają chronić mieszkańców w Nowym Roku. Na stole powinny znajdować się: krzyż, świeca, Pismo Święte, woda święcona i kropidło. Kolędę będziemy rozpoczynać od godziny 16.30, a w soboty od godziny 11.00. Porządek w tym tygodniu jest następujący:

2 stycznia (środa) ul. Zamoyskiego 25, 27, 29, ul. Sprzeczna 4,6,8, ul. Kijowska, ul. Targowa 17

3 stycznia (czwartek) ul. Targowa 12, ul. Lubelska 23

4 stycznia (piątek) ul. Targowa 22, ul. Mackiewicza 17, ul. Zamoyskiego 43, ul. Lubelska 30/32

5 stycznia (sobota) ul. Targowa 15

  • W dniach wizyty duszpasterskiej kapłani w kancelarii będą dyżurować w poniedziałki i piątki w godzinach porannych od 9.00 do 12.00. 

  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek spowiedź od 6.00 rano i odwiedziny chorych, a w sobotę zapraszamy na Mszę o godzinie 10.00 i nabożeństwo wynagradzające Sercu Matki Bożej.

  • W najbliższą niedzielę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na wszystkich Mszach będziemy święcić kredę i kadzidło.

  • Także w przyszłą niedzielę, 6 stycznia, bardzo serdecznie zapraszam NA KONCERT KOLĘD dla mieszkańców Dzielnicy Praga Południe, połączony z przekazaniem życzeń noworocznych przez Burmistrza Dzielnicy Pana Tomasza Kucharskiego. W koncercie wezmą udział wybitni śpiewacy operowi tacy jak:      

Pani Aleksandra Hoffman,

Pan Leszek Świdnicki,

Pani Beata Wardak.

Koncert rozpocznie się zaraz po Mszy o godzinie 18.00. Zapraszamy.

 

Wszystkim przybywającym do naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa 

i opieki Matki Bożej na każdy dzień Nowego Roku!

 

Duszpasterze