Ogłoszenia duszpasterskie 16 grudnia 2018 r.

III Niedziela Adwentu 16 grudnia 2018 r.

  1. Od dzisiejszej niedzieli nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną. Gościmy naszego Ks. bp. Romualda Kamińskiego, pasterza naszej diecezji. Ks. biskup dziś o godzinie 9.00 odprawi Mszę świętą, oraz na mszach 10.30, 12.00, 18.00 skieruje do wiernych parafii słowo pasterskie. Polecajmy dobremu Bogu Ks. biskupa i naszą parafię.

  2. Dziś także rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Marek Tomulczuk SAC. Zapraszamy na rekolekcje w poniedziałek i wtorek, mszę święte będą odprawiane o 8.00, 18.00, 20.00. Możliwość spowiedzi na każdej mszy świętej.  

  3. Przez cały Adwent zapraszamy na Mszę św. roratnie na godzinę 6.00. Roraty dla dzieci będziemy odprawiać w środy i soboty o godzinie 6.00. Prosimy aby dzieci przynosiły lampiony i serduszka z dobrymi uczynkami. Po Mszy św. roratniej dzieci zapraszamy do kawiarenki na coś słodkiego i herbatkę, a rodziców na kawę.  

  4. Zbieramy chemię dla Domu Dziecka na Ukrainie w Białochyri. Chodzi o środki czystości, proszki, płyny do prania. Dzieci modlą się cały czas za swoich darczyńców. Produkty można przynosić do kancelarii do naszych sióstr.

  5. W kancelarii są dostępne opłatki wigilijne a także świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom.

  6. W piątek 21 grudnia zostanie odprawiona o godzinie 19.00 Msza św. dla osób samotnych i poszukujących drugiej połówki swego życia.

  7. W sobotę 22 grudnia zapraszamy na MUZYCZNY WIECZÓR UWIELBIENIA. Rozpoczęcie o godzinie 19.00. 

 

Wszystkim Wam Kochani życzymy mocy i błogosławieństwa Bożego na ten czas radosnego oczekiwania!

 

Duszpasterze