Ogłoszenia duszpasterskie 25 listopada 2018 r.

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 

  1. Dziś przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To także dzień odpustu w naszym Kościele oraz patronalne święto Warszawskiej Prowincji Pallotynów. Mszy św. o godzinie 12.00 będzie przewodniczył Jego Ekscelencja abp Salvatore Pennacchio, Nuncjusz Apostolski w Polsce. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.   

  2. Z dniem dzisiejszym związany jest także przywilej udzielenia odpustu zupełnego tym wiernym, którzy odmówią publicznie akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 i różaniec przebłagalny do Niepokalanego serca Maryi, za wszystkie zniewagi Jej uczynione.

  4. Przyszła niedziela, 2 grudnia jest pierwszą niedzielą adwentu - czasu radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Starajmy się ten adwent przeżyć w sposób godny, radosny i dobrze przygotować się do Urodzin naszego Zbawiciela

  5. Jeszcze przez 7 dni zapraszamy na różaniec wypominkowy o 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00. To ostatni moment, by włączyć swoich bliskich zmarłych w modlitwę o życie wieczne.

  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie Róż różańcowych i zmiana tajemnic różańcowych.

Dobremu Bogu polecamy wszystkich Parafian i Sympatyków naszego Kościoła,
życząc obfitości darów Ducha Świetego!

Duszpasterze