Ogłoszenia duszpasterskie 11 listopada 2018 r.

  1. Dzisiaj szczególnie uroczyście obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości z racji 100-rocznicy tego wydarzenia. O godz. 12:00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem  Żołnierzy Armii Krajowej. Serdecznie zapraszamy także dziś na godzinę 19.00 na Koncert Muzyki Wielogłosowej.
     
  2. Serdecznie zapraszamy na Modlitwę bez Granic dla Niepodległej, które to wydarzenie odbędzie się 13 listopada w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela na Warszawskiej Starówce. O godz. 19 zostanie odprawiona Msza Święta, następnie zaś ks. prof. Piotr Mazurkiewicz wygłosi krótką konferencję, po której to będziemy się modlić o powrót do chrześcijańskich korzeni Europy.

  3. Przypominamy, że codzienny różaniec o godzinie 17.30 i Mszę św. o godzinie 18.00 sprawujemy w listopadzie za zmarłych poleconych nam w wypominkach.

  4. W piątek 16 listopada o godzinie 19.00 zapraszam na Mszę świętą dla poszukujących drugiej połówki swojego życia oraz wszystkich samotnych.

  5. W przyszłą niedzielę będzie odprawiona Msza św. w intencji członków i sympatyków Stolicy Mądrości.

  6. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym. Pamiętajmy o wyznawcach Chrystusa, którzy za swoją wiarę przelewają krew. Możemy składać ofiary do puszek, które zostaną przekazane kościołom w różnych częściach świata.

Bogu dziękujemy za dar wolnej i niepodległej Ojczyzny i prosimy dobrego Boga
o błogosławieństwo dla nas samych.

Duszpasterze