Ogłoszenia duszpasterskie 7 października 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

27 Niedziela zwykła – 7 października 2018 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest w naszej Parafii tzw. Niedzielą Seminaryjną. Kazania ze świadectwami składają na wszystkich Mszach Św. nasi Klerycy. Serdecznie witam ich razem z Prefektem ks. Krzysztofem Wernickim, polecając ich Bożej opiece i światłu Ducha Świętego. Po każdej Mszy Św. będzie można wesprzeć finansowo ołtarzewskie seminarium.

  2. Dziś po Mszy Św. o 12.00 zapraszamy mężczyzn na spotkanie modlitewno–formacyjne wspólnoty św. Józefa. Także dziś o 19.00 odbędzie się spotkanie Róż Żywego Różańca.

  3. W przyszłą niedzielę, tj. 14 października o godzinie 12.00 serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową po osiedlu.

  4. W sobotę 13 października zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

  5. Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę 13 października, na godzinę 10.00.

  6. Młodzież, która zapisała się na spotkania formacyjne do sakramentu bierzmowania, serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie 13 października w sobotę, na godzinę 11.00.

  7. Zachęcamy do czynnego udziału w nabożeństwie różańcowym. W naszym Kościele każdego dnia o godz. 17.30 przed Najświętszym Sakramentem modlimy się tą przepiękną modlitwą, o którą tak bardzo prosiła Matka Boża w Fatimie.

  8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Dom św. Faustyny.

 

Niech Maryja Pani Fatimska roztoczy swój płaszcz i chroni wszystkich Parafian oraz Sympatyków naszego Kościoła.

Duszpasterze