Ogłoszenia duszpasterskie 30 września 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 

26 Niedziela zwykła – 30 września 2018 r.

  1. Od jutra, tj. 1 października, serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą o godzinie 17.30 przez cały miesiąc październik oraz do wypisywania intencji w kancelarii. W tych intencjach będą odprawiane Msze Św. wieczorne.
  2. W niedzielę, 7 października będziemy gościć w naszej parafii księdza i kleryków z naszego pallotyńskiego seminarium duchownego. Będą oni dawać świadectwo swego powołania oraz zbierać ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego.
  3. Zachęcamy dzieci, a szczególnie dzieci rocznicowe do odprawienia pierwszych piątków miesiąca. Ponadto, serdecznie zapraszamy dzieci rocznicowe w pierwszy piątek miesiąca, tj. 5 października po Mszy Św. wieczorowej na spotkanie z Siostrą Małgorzatą do salek katechetycznych.
  4. Dziś o godzinie 19.00 odbędzie się Nadzwyczajny Koncert Symfoniczny inaugurujący Festiwal Praska Jesień w Świątyniach dedykowany 100-leciu odzyskania Niepodległości przez Polskę. To wydarzenie odbędzie się w naszej Katedrze praskiej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.W czwartek zapraszamy na różaniec w intencji powołań o 17.30, a w piątek odwiedzimy chorych od 9.00.
  6. Zapraszamy na Mszę Św. z racji I soboty miesiąca o godzinie 10.00.
  7. W przyszłą niedzielę, tj. 7 września po Mszy Św. o 12.00 zapraszamy mężczyzn na spotkanie wspólnoty Św. Józefa, a o 19.00 w salkach spotkanie wspólnot Żywego Różańca.
  8. Młodzież, która zapisała się na spotkania formacyjne do sakramentu bierzmowania, serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie w sobotę 13 października, na godzinę 11.00.
  9. W czwartek, 4 października, po wakacyjnej przerwie, powracają cotygodniowe spotkania biblijne. W tym roku będziemy studiować Ewangelię wg św. Łukasza. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 19:00 w salkach parafialnych. Spotkania prowadzi ks. Przemysław Krakowczyk. Serdecznie zapraszamy.

 

Niech Bóg Wszechmogący obficie błogosławi Wam wszystkim na każdy dzień Waszego życia.

                                                                                                                       Duszpasterze