Ogłoszenia duszpasterskie 23 września 2018 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

25 Niedziela zwykła – 23.09.2018 r.

 

  1. Dziś na Mszy Św. o 12:00, z okazji kolejnej rocznicy powstania Państwa Podziemnego, będą obecni Żołnierze AK.

  2. Prezes Zarządu Fundacji i dyrektor Generalny Orkiestry Pan Jacek Łepecki, zaprasza na Nadzwyczajny Koncert Symfoniczny inaugurujący Festiwal Praska Jesień w Świątyniach dedykowany 100-leciu Odzyskania Niepodległości przez Polskę. To wydarzenie odbędzie się 30 września w naszej Katedrze praskiej, rozpoczęcie godzina 19.00, wstęp wolny. 

  3. W piątek 29 września przypada Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w naszej diecezji.

  4. Trwają zapisy dzieci do I komunii świętej oraz młodzieży i dorosłych do sakramentu bierzmowania.

  5. Stolica Mądrości - w głębi budynku przy ul. Lubelskiej 30/32 zaprasza na wydarzenia: pomoc w nauce j. angielskiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum - spotkanie organizacyjne dla Rodziców już jutro, 24.09 o 19:30.

  6. W pierwszym tygodniu października, po wakacyjnej przerwie, powracają cotygodniowe spotkania biblijne. W tym roku będziemy studiować Ewangelię wg św. Łukasza. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 19:00 w salkach parafialnych. Spotkania prowadzi ks. Przemysław Krakowczyk. Pierwsze spotkanie w czwartek, 4 października. Serdecznie zapraszamy!

  7. Ks. Przemek Krawiec odpowiedzialny za Centrum Pomocy Duchowej działające przy naszym pallotyńskim domu, zaprasza małżeństwa niesakramentalne na comiesięczne spotkania w pierwsze poniedziałki miesiąca na godzinę 18.30 do Centrum Pomocy (wejście od ul. Lubelskiej).    

  

Życzymy wszystkim Parafianom i Sympatykom naszego Kościoła obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej. 

Duszpasterze