XIII Niedziela zw. – B – 01.07.2018 r.

Ogłoszenia na XIII Niedzielę zw. – B – 01.07.2018 r.

  1. W naszej wspólnocie serdecznie witamy ks. Piotra Worwę – pallotyna pracującego na Ukrainie. Dziękujemy mu za głoszone słowo i za świadectwo, polecając Bożej opiece
    i mocy Ducha Świętego. Zachęcamy, by po Mszach wesprzeć dobrowolną ofiarą ukraiński Kościół.
  2. Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się w salkach modlitewno – formacyjne spotkanie wspólnot żywego różańca.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek tradycyjnie będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwsze piątki lipca i sierpnia, ze względu na wakacje, nie chodzimy do chorych, oczywiście poza nagłymi wezwaniami. W sobotę o 10.00 odprawimy Mszę i przebłagalny różaniec do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. W czwartek 5 lipca po Mszy wieczornej będzie można zapisać się na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę. Więcej informacji na stronie warszawskarowerowa.pl i na plakacie w gablocie. Zapraszamy.
  5. Młodych powyżej 15 roku życia zapraszamy w wakacje na oazę kajakowo – rowerową śladami Jana Pawła II – od 17.07 do 02.08 na szlak rzeki Brdy. Podobnie jak w minionych latach, bierzemy młodych z Liceum Polonijnego Św. Stanisława Kostki. Jeżeli byliby chętni do zasponsorowania im wyjazdu, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Koszt od osoby z przejazdami wynosi 1250 zł.
  6. Ze względu na wakacje, czas urlopowy i mniejszą ilości wiernych przychodzących wtedy do kościoła, od wtorku 3 lipca do końca sierpniu zniknie w grafiku tygodniowego Msza o godz. 7.00. Niedzielne pozostają bez zmian. Spowiedź w dolnym kościele będzie się odbywać w godzinach: 10.00 do 12.00 i 16.00 do 17.30, a kapłani w kancelarii będą przyjmować tylko w poniedziałki i piątki po południu.

  Zapowiedzi: Sakramentalny związek mają zamiar zawrzeć: Kacper Grzegorz Borkowski z naszej parafii z Anną Agnieszką Rakowską z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Rzucowie (zapow. 1-sza).