XI Niedziela zw. – B – 17.06.2018 r.

XI Niedziela zw. – B – 17.06.2018 r.

 1. Dzisiaj o 12.00 odbędzie się Msza z indywidualnym błogosławieniem rodzin Najświętszym Sakramentem. Mszy przewodniczył będzie ks. Marek Kruszewski. Po Mszy zapraszamy na uliczny Festyn. Przewidziana jest kawiarenka, bigos, grill, ciasta, wyciskane soki, stoiska artystyczne, antykwariat (można jeszcze przynosić książki), gry
  i zabawy, malowanie twarzy, rękodzieło, gry planszowe, teatr lalek dla dzieci ze sztuką „Leszczynowe dary”, występ zespołu tanecznego MBB Bartoń oraz koncert zespołu –
  La Pallotina. Po koncercie, który zakończy festyn niedzielny odbędzie się turniej piłki
  nożnej – zapisywać się można podczas festynu. Zaproszenie na festyn kierujemy nie tylko do rodzin, ale do wszystkich chętnych, z którymi chcemy budować rodzinę Chrystusową, parafialną i ponadparafialną. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona w całości na organizację Praskich Dni Rodziny.
 2. Z racji festynu w dniu dzisiejszym zamknięta jest od rana do wieczora ul. Skaryszewska – od wjazdu na posesję kamienicy Skaryszewska 10 do skrzyżowania z ul. Lubelską. Tego dnia nie mogą na tym odcinku parkować żadne pojazdy.
 3. W piątek 22 czerwca, w godzinach od 15.00 do 16.30, będzie przy naszej kancelarii dyżurował prawnik. Zapraszamy na darmowe porady.
 4. W piątek 22 czerwca odbędzie się w godzinach: 19.00 do 21.00 Muzyczny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnego śpiewu i adoracji.
 5. W sobotę 23 czerwca, w Dniu Ojca, wspólnie z liderami wielu męskich środowisk w Polsce, organizowane jest tzw.: „Męskie Oblężenie Jasnej Góry”. To narodowa pielgrzymka mężczyzn. Temat tegorocznego spotkania brzmi: „Tu jesteśmy naprawdę wolni. Całość potrwa od 14.00 do 20.30. Zapraszamy wszystkich panów.
 6. W najbliższą sobotę przypada też 13 rocznica święceń biskupich naszego pasterza ks. bpa Romualda Kamińskiego. Szczególnie tego dnia pamiętajmy o nim w modlitwie.
 7. W przyszłą niedzielę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

 Zapowiedzi: Sakramentalny związek mają zamiar zawrzeć: Patryk Bednarski z par. tutejszej z Moniką Dolecką z par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie (zapow. 2-ga) oraz Eugeniusz Piotr Kazimierczak z Edytą Miką – oboje z naszej parafii (zapow. 1-sza).