IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną – 22.04.2018 r.

  1. Jutro – w poniedziałek 23 kwietnia, przypada uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Zachęcamy do modlitwy za naszą Ojczyznę.
  2. Dziś wieczorem zapraszamy na kolejny muzyczny wieczór uwielbienia. Rozpocznie się o godz. 19.00 i razem z Mszą o 20.00 potrwa do godz. 21.00.
  3. W środę zaś będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie św. Marka Ewangelisty. To także dzień imienin ks. bpa Marka Solarczyka. Solenizanta polecajmy Bożej opiece.
  4. Jak już ogłaszaliśmy – 15 maja we wtorek – przybędzie do nas Matka Boża Częstochowska w kopii Jej cudownego wizerunku. Za tydzień rozdamy każdemu plan peregrynacji. Chciejmy jak najlepiej przygotować do tego wydarzenia i już teraz myślmy o udekorowaniu naszych domów i okien – tu szczególna zachęta zwłaszcza dla mieszkańców ul. Skaryszewskiej.
  5. Z przykrością musimy poinformować o konieczności odwołania długo zapowiadanej pielgrzymki. Niestety wycofało się aż 18 osób – a więc większość zapisanych pątników. Prosimy o zgłaszanie się do kancelarii po odbiór wpłaconych pieniędzy.
  6. Dzisiaj po Mszach o 9.00 i 10.30 zapraszamy do parafialnej kawiarenki na kawę, herbatę i swojskie ciasta.