V Niedziela zw. - B - 04.02.2018 r.

  1. Na początku chcemy wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy zaangażowali się w demontaż dekoracji Bożonarodzeniowych i porządki w kościele. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś gościmy na Mszach pana Piotra Iwanowskiego – przedstawiciela Fundacji Osobom Niepełnosprawnym „Filantrop”. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie. Po Mszach będzie można wesprzeć ich dzieła miłosierdzia wrzucając dobrowolne datki do skarbonki.
  3. W środę 7 lutego Klub „Stolica Mądrości”, działający w ramach Caritas naszej diecezji, zaprasza wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w jego działalność na 19.30 do swojej siedziby – w głębi budynku przy ul. Lubelskiej 30/32.
  4. 8 lutego, w Tłusty Czwartek, Klub „Stolica Mądrości” zaprasza do swojej siedziby w godzinach: 17.00 do 18.30 wszystkich chętnych na pączki.
  5. W najbliższą sobotę – 10 lutego, o godz. 18.00, odprawimy kolejną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
  6. W przyszłą niedzielę 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i w Światowym Dniu Chorego odprawimy o godzinie 12.00 Mszę św. z sakramentem namaszczenia chorych. W tym też dniu wprowadzimy do kościoła relikwie błogosławionych: Jerzego Popiełuszki oraz O. Michała Tomaszka i O. Zbigniewa Strzałkowskiego. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. abp Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa. Całość będzie transmitowana przez radio Niepokalanów. Uroczystość uświetni Orkiestra Reprezentacyjna Komendy Głównej Policji, która po Mszy wykona jeszcze koncert. Potem zapraszamy do salek na klasztorny bigos i herbatę. Na pozostałych Mszach kazania o Męczennikach z Peru będzie głosił o. Dariusz Gaczyński – franciszkanin. Prosimy już teraz, by pomóc najbardziej chorym i potrzebującym w dotarciu na Mszę o 12.00.
  7. Dzisiaj po Mszach o 9.00 i 10.30 zapraszamy na kawę, herbatę i ciasto do naszej parafialnej kawiarenki.