31 Niedziela zwykła - 05.11.2017 r.

  1. Przypominamy, że  codzienny różaniec o godz. 17.30 i Mszę o godz. 18.00 sprawujemy w listopadzie za zmarłych poleconych nam w wypominkach. Z tyłu kościoła są koperty
    z kartkami wypominkowymi. Proszę je wypełnić i wraz z jakąś ofiarą złożyć do niebieskiej skarbonki albo na tacę.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 10.30 prawnik zaprezentuje wykład  na temat zagrożeń, jakie mogą spotkać  nas w codziennym życiu, w tym związanych z oszustwami „na wnuczka, na policjanta czy administratora”. Zapraszamy.
  3. Dziś też, po Mszy o godz. 12.00, adorację i spotkanie formacyjne będą mieli mężczyźni ze wspólnoty Św. Józefa, a o godz. 19.00 w salkach członkowie wspólnot Żywego Różańca.
  4. W sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości Polski. Dodatkowa Msza, z udziałem kombatantów z AK odbędzie się o godz. 11.00. Wieczorem zaś zapraszamy na godz. 18.00 na kolejną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.00 sakramentu bierzmowania udzieli naszym młodym ks. bp Marek Solarczyk.
  6. Jeszcze do 8 listopada można uzyskać dla zmarłych w czyśćcu cierpiących odpust zupełny. Warunkiem jest czyste sumienie, pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie za zmarłych Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  7. Na stoliku i w gablocie jest umieszczony list od naszej parafianki Marty Lawaty, która w tym roku wyjechała na misje do Japonii. To list dziękczynny i informujący o jej pracy. Zachęcamy do lektury.
  8. Dziś po Mszach o godz. 9.00 i 10.30 zapraszamy do kawiarenki parafialnej na dobre ciasto, kawę i herbatę.