25 Niedziela zwykła – 24.09.2017 r.

  1. Dziękujemy ks. Konradowi Hasiorowi za słowo głoszone dzisiaj i życzymy obfitości Bożych łask we wszelkich jego pracach w ramach Caritas naszej diecezji.
  2. Dziś na Mszy o 12:00, z okazji kolejnej rocznicy powstania Państwa Podziemnego, będą obecni  żołnierze AK.
  3. W piątek 29 września przypada Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w naszej diecezji.
  4. Zachęcamy do składania intencji fatimskich. Kartki do wypisania znajdują się w kopertach na stoliku. Od przyszłej niedzieli - 1 października Mszę wieczorną i różaniec będziemy odprawiać w podanych nam intencjach do Matki Bożej. Kartki z intencjami i dobrowolnymi ofiarami można składać w kopertach do niebieskiej skarbonki, bądź na tacę podczas niedzielnych Mszy.
  5. W niedzielę 1 października po Mszy o godz. 12.00 odbędzie się koncert poświęcony bohaterom Powstania Warszawskiego. A wieczorem o godz. 19.00 spotkanie członków naszych Kół Różańcowych.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się za tydzień w Niedzielę o godz. 19:00 w salkach parafialnych. Nieobecność będzie równoznaczna ze skreśleniem z listy kandydatów.
  7. Cały czas można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Wilna, Trok i Sejn w dniach: 14-15 października. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zostało jeszcze pięć wolnych  miejsc. Wszystkie szczegółowe informacje  można uzyskać w kancelarii parafialnej. Prosimy aby osoby już zapisane odebrały druk z informacją o pielgrzymce
  8. We wtorek 26 września rozpoczną się o godz. 19.00 Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Spotkania Ewangelizacyjne będą odbywać się przez 10 wtorków z kolei. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą zbudować lub umocnić swoją wiarę i więź z Jezusem.