12 Niedziela zwykła - 25.06.2017 r.

  1. Dzisiaj kazania na wszystkich Mszach głosi pallotyn – ks. Jarosław Olszewski, pracujący na co dzień na Ukrainie. Serdecznie witamy go w naszej parafii i życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa w jego duszpasterskiej posłudze. Po Mszach można wesprzeć ubogi ukraiński Kościół dobrowolnymi datkami.
  2. Także po Mszach można dziś zapoznać się z projektem rewitalizacji ul. Skaryszewskiej i wziąć ulotki, które będzie rozdawał twórca projektu - pan Marek Wierciszewski. Na pewno warto zainteresować się i zagłosować za tą wizją, skoro może się ona przyczynić do upiększenia i modernizacji naszej ulicy.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca lipca. Zapraszamy na godz. 10.00 na różaniec i Mszę przebłagalną do Niepokalanego serca Maryi.
  4. 1 lipca, po raz kolejny odbędą się na Stadionie Narodowym rekolekcje z o. Johnem Bashoborą zatytułowane: „Jezus na stadionie”. Program przewidziany jest od 8.30 do 22.00. Można jeszcze nabywać miejscówki przez Internet.
  5. W lipcu i sierpniu nie będzie czynny nasz parafialny punkt Caritasu. Prosimy nie przynosić w tym czasie żadnych rzeczy. Paniom wolontariuszkom za całą roczną posługę serdecznie dziękujemy.
  6. Z racji wakacji, mniejszej ilości wiernych przychodzących wtedy do kościoła i czasu urlopowego, w lipcu i sierpniu w grafiku niedzielnym nie będzie Mszy o godz. 8.00 i 11.00, a w tygodniu Mszy o godz. 7.00. Pozostałe są bez zmian. Spowiedź w dolnym kościele w godzinach: 10.00 do 12.30 i 16.00 do 17.30, a kapłani w kancelarii będą przyjmować w poniedziałki, środy i piątki po południu.
  7. Wszystkim darczyńcom – i tym imiennym i bezimiennym, którzy wsparli wyjazd młodych ze Wschodu na oazę kajakowo-rowerową, składamy serdeczne Bóg zapłać.

 Zapowiedzi:

Sakramentalny związek mają zamiar zawrzeć Bartłomiej Przestrzelski z par. tutejszej z Aleksandrą Anną Adamską z par. Matki Bożej Różańcowej w Sudole (zapow. 1-sza) oraz Michał Karol Pogorzelski z par. Najczystszego Serca Maryi w Warszawie z Izabelą Witkowską z par. tutejszej (zapow. 1-sza).