V Niedziela Wielkanocna - 14.05.2017 r.

  1. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe i śpiew Litanii Loretańskiej o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj – w niedzielę 14 maja, na Mszy o 12.30, odbędzie się uroczystość fatimska połączona z różańcem i procesją maryjną po osiedlu.
  3. Dzisiaj też, na godz. 19.00, zapraszamy do salek na spotkanie formacyjne członków kół Żywego Różańca.
  4. We wtorek 16 maja przypada Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  5. W piątek 19 maja odprawimy o godz. 19.00 Mszę dla poszukujących drugiej połówki i prawdziwej miłości.
  6. Za tydzień, w niedzielę na wszystkich Mszach wystąpi rodzinny zespół Eo Nomie . Na co dzień posługują dla więźniów i samotnych. Po Mszach będą rozprowadzać swoje płyty.
  7. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza 20 maja na ogólnopolskie czuwanie na Jasnej Górze. Koszt uczestnictwa to 50 zł. zapisy w zakrystii.
  8. W tym roku Praskie Dni Rodziny odbędą się 3 i 4 czerwca. Wydarzeniu temu towarzyszy konkurs dla małżeństw, którego główną nagrodą jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. W tym roku materiałem konkursowym będzie adhortacja papieża Franciszka „Amoris laetitia”. Zapraszamy wszystkie małżeństwa do zapoznania się z papieską lekturą i wzięcia udziału w konkursie.
  9. Planujemy zakupić nowy konfesjonał do dolnego kościoła. Stary zużył się już przez 27 lat intensywnego użytkowania. Koszt nowego wynosi ok. 12 tys. zł. Od dzisiaj, przez najbliższe dni będzie można wesprzeć finansowo tę ważną inicjatywę i wrzucać dobrowolne datki do niebieskiej skarbony w górnym kościele, lub w tygodniu do skarbony w kościele dolnym. Ufamy, że nowy konfesjonał będzie służył kolejnym pokoleniom.
  10. Po Mszach o 9.30 i 11.00 zapraszamy do parafialnej kawiarenki na swojskie ciasta, kawę i herbatę.