Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 20 października 2019 r.

 

XXIX Niedziela Zwykła

20 października 2019 r. 

 

  1. We wtorek, 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II.

  2. We wtorek, 22 października serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, rozpoczęcie o 19.00 zakończenie około 21.00.

  3. W środę, 23 października serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 i nowennę do bł. Ks. Józefa Stanka SAC, można przynieść swoją intencje do nowenny, którą rozpoczynamy za Jego wstawiennictwem. Msza św. wieczorna w tym dniu będzie w dolnym kościele przy relikwiach ks. Stanka.

  4. W przyszłą niedziele będziemy gościć kleryków naszego seminarium wraz ze swoim wychowawcą. Będą głosić swoje świadectwa i zbierać ofiary na utrzymanie naszego seminarium.

  5. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe każdego dnia 30 min. przed Mszą wieczorną. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w środy i piątki.

  6. Ministrantów, lektorów i wszystkich, którzy chcą dołączyć do służby liturgicznej, zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 10.00 na spotkania w salce parafialnej.

 

 

 

ZAPOWIEDZI

 

  1. Michał Paweł Stepiuk, kawaler z parafii św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie i Karolina Anna Gajdzińska, panna z parafii tutejszej  ZAP II.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Sympatykom naszego kościoła życzymy darów Ducha Świętego
i wstawiennictwa Matki Bożej Różańcowej.

 

Duszpasterze