Ogłoszenia duszpasterskie

Ofiary w formie "tacy on-line" można składać za pośrednictwem następujących banków:

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

17 stycznia 2021 roku

 

 1. W poniedziałek, 18 stycznia w naszym Kościele obchodzimy uroczystość Konsekracji Kościoła. W tym dniu odwiedzając naszą świątynię można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 2. W piątek, 22 stycznia przypada liturgiczne wspomnienie Św. Wincentego Pallottiego, założyciela naszego zgromadzenia i patrona parafii.

 3. Zewnętrzna Uroczystość odpustowa Św. Wincentego Pallottiego odbędzie się w niedzielę, 24 stycznia. Mszy Św. o godzinie 12.00 będzie przewodniczył JE Ks. Bp Adrian Galbas, Biskup pomocniczy diecezji ełckiej. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystą Mszę odpustową.

 4. W piątek, 22 stycznia serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się o 19, a zakończy około 21.

 5. W sobotę, 23 stycznia zapraszamy na kolejny miesiąc modlitwy nowenną do bł. Ks. Józefa Stanka. Msza Św. o 18.00, a po Mszy modlitwy. Zachęcamy do przynoszenia swoich próśb i podziękowań.

 6. W piątek zakończyliśmy nasze kolędowe spotkania modlitewne. Pragniemy z całego serca podziękować za Waszą obecność na tych Mszach i wspólną modlitwę. Dziękujemy za Waszą życzliwość i Waszą ofiarność. Niech Bóg Wam kochani wynagrodzi.

   


  Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła,
  życzymy wielu łask
  i całym sercem Wszystkim błogosławimy
  na każdy dzień Waszego życia,
                                                                                                                                               Duszpasterze

 

© 2020 Skaryszewska.pl. Realizacja: NT