Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Ofiary w formie "tacy on-line" można składać za pośrednictwem następujących banków:

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Wielkiego Postu

20 lutego 2021 roku

 

 1. W poniedziałek, 22 lutego serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie o godzinie 19, a zakończenie około 21.

 2. W dniu jutrzejszym, tj. 22 lutego obchodzić będziemy święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. W tym dniu udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

 3. W czwartek serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na wzór Medjugorie. Podczas tej modlitwy odbędzie się błogosławieństwo wody, soli i oleju oraz zostanie odmówiona modlitwa uwolnienia. Rozpoczęcie adoracji około godziny 19.

 4. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa dla dzieci godzina 17, dla dorosłych 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o 17.30.

 5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w trzecią Niedzielę Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Łukasz Gołaś dyrektor radia PallottiFM.

 6. W przyszłą niedzielę, 28 lutego we wszystkich kościołach w Polsce zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na misje Ad gentes.


  Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła,
  życzymy wielu łask
  i całym sercem Wszystkim błogosławimy
  na każdy dzień Waszego życia,
                                                                                                                                               Duszpasterze

 

© 2020 Skaryszewska.pl. Realizacja: NT