Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXV Niedziela Zwykła

19 września 2020 r.

 

  1. Zapisy do I Komunii Świętej na przyszły rok dla dzieci z klas III odbędą się za tydzień w niedzielę, 27 września, po Mszy św. o godzinie 10.30.
  2. Młodzież klas VIII szkoły podstawowej oraz klas I szkół średnich, która chciałaby przystąpić w przyszłym roku do Sakramentu bierzmowania, zapraszamy dziś na pierwsze spotkanie formacyjne o godzinie 19.00 w salce parafialnej.
  3. Od października rozpocznie się kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa. Zapisy na ten kurs i więcej informacji pojawi się na stronie Centrum Pomocy Duchowej.
  4. Przypominamy o spotkaniach biblijnych, które odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19. Zapraszamy również na spotkania „Słowo na niedzielę”, w każdą sobotę o godzinie 19.
  5. We wtorek, 22 września zapraszamy serdecznie na „Wieczór Uwielbienia”. Rozpoczęcie o godzinie 19, zakończenie około 21.
  6. W środę, 23 września o godz. 18.00, zapraszamy serdecznie na uroczystą Mszę św. z racji 76. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. Ks. Józefa Stanka, a po Mszy na Nowennę za Jego wstawiennictwem. Można przynieść ze sobą swoje prośby i podziękowania, które będziemy odczytywać czasie tej modlitwy.

Pragniemy także zachęcić wszystkich do czytania prasy katolickiej.
Polecamy szczególnie „ Gościa Niedzielnego”, w którym można znaleźć wiele ciekawych artykułów,
a w tym artykuł poświęcony Bł. Ks. Józefowi Stankowi, w którym opisano cuda,
jakie dzieją się  za wstawiennictwem naszego Błogosławionego.

  1. Biskup Romuald Kamiński serdecznie zaprasza do udziału w III Diecezjalnym Dniu Seniora i Chorego. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 26 września o godzinie 10.30 w Sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu. Z racji wymogów sanitarno-epidemiologicznych liczba uczestników tego wydarzenia jest ograniczona. Zapisy na spotkanie prowadzimy w zakrystii.

 Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła, życzymy wielu łask i całym sercem 

Wszystkim błogosławimy na każdy dzień Waszego życia.  

Duszpasterze!

 

 

 

© 2020 Skaryszewska.pl. Realizacja: NT