Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Ofiary w formie "tacy on-line" można składać za pośrednictwem następujących banków:

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

22 listopada 2020 r.

 

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To także dzień odpustu w naszym kościele oraz święto patronalne Warszawskiej Prowincji Pallotynów. Dziś także udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią publicznie akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Taki akt odmówimy dziś po Mszy o godzinie 12.00.

  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy ADWENT. Czas przygotowania na spotkanie z Panem. Adwent ma nam wszystkim uświadomić, że Chrystus przyjdzie na ziemię powtórnie aby dopełnić swego dzieła odkupienia, ale także czas adwentu to przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy już teraz aby przemyśleć i podjąć jakieś konkretne postanowienia na ten czas przygotowań. Jest to bardzo ważny okres w naszym życiu duchowym.

  3. Przypominamy o wypominkach listopadowych. Jest to już ostatni tydzień modlitwy za zmarłych i uzyskiwania odpustów.

  4. W poniedziałek, 23 listopada, zapraszamy na kolejny miesiąc modlitwy nowennowej za wstawiennictwem bł. Ks. Józefa Stanka SAC. Zachęcamy do włączania się w tę modlitwę poprzez przynoszenie swoich próśb i podziękowań.

  5. W piątek zapraszamy na uroczystą Mszę św. inaugurującą Rok księdza Stanisława Szulmińskiego sługi Bożego, męczennika obozu w Uchcie w Rosji. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Prowincjał Zenon Hanas SAC.

  6. Pragnę wyrazić swoją ogromną wdzięczność Wszystkim, którzy wpłacają ofiary na konto naszej Parafii.

     

 

 Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła, życzymy wielu łask, opieki Matki Bożej

i całym sercem Wszystkim błogosławimy na każdy dzień Waszego życia.  

Duszpasterze!

 

 

 

© 2020 Skaryszewska.pl. Realizacja: NT