Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Ofiary w formie "tacy on-line" można składać za pośrednictwem następujących banków:

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła

18 października 2020 r.

 

  1. Od soboty w Warszawie została wprowadzona tzw. "czerwona strefa", a w związku z tym w naszym Kościele podczas nabożeństw i Mszy św. obowiązuje limit 60 osób w górnym, a 20 osób w dolnym Kościele. W tej sprawie także nasz Biskup Romuald Kamiński wydał specjalny komunikat, w którym poinformował, że obowiązuje w dalszym ciągu dyspensa od uczestnictwa w nabożeństwach. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w Kościele.  

  2. Spowiedź św. w formie stałego konfesjonału od jutra, tj. od poniedziałku 19 października będzie się odbywać w salkach katechetycznych w godzinach 10-12 i 15-17. Zawieszamy wszystkie spotkania wspólnot działających przy naszej Parafii. 

  3. W czwartek, 22 października zapraszamy na "Wieczór Uwielbienia". Rozpoczęcie o godz. 19, zakończenie ok. 21. Oczywiście obowiązuje limit 60 osób w Kościele.

  4. W piątek, 23 października zapraszamy na kolejny miesiąc nowenny do Bł. Ks. Stanka. Msza św. o godz. 18, a po Mszy modlitwy za Jego wstawiennictwem. Można przynosić swoje prośby.
     
  5. Dziś o godz. 19 w dolnym Kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania. 

     

 Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego Kościoła, życzymy wielu łask i całym sercem 

Wszystkim błogosławimy na każdy dzień Waszego życia.  

Duszpasterze!

 

 

 

© 2020 Skaryszewska.pl. Realizacja: NT